GOOGLE ADWORDS

Pazarlamada işinizi şansa bırakmayın. 
Dünyanın en çok kullanılan reklam platformu olan Google AdWords ile daha fazla müşteri edinirsiniz. 

Google AdWods reklamlarının avantajları nelerdir.

Ölçülebilir, güvenilir, esnek.
İstediğiniz zaman anında bilgi.
İstediğiniz zaman durdurup başlatabilme.
Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın
Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google Reklam Kanalları
Google Arama Ağı (Search)
Google Display Network (Görüntülü Reklam Ağı)
Remarketing (Yeniden pazarlama)
Gmail
Youtube

YOUTUBE REKLAMLARI

Reklamlarınızın YouTube’daki yüz milyonlarca görüntülemeden faydalanmasını istiyorsanız yardımcı olabiliriz! 

Herhangi bir reklam biçimiyle (resim, video ve metin), YouTube sitesindeki farklı yerleşimleri ve ayrıca Bilim ve Teknoloji veya Eğitim gibi belirli içerik kategorilerini hedefleyebilirsiniz. Ayrıca, YouTube sitesindeki belirli içeriği, reklamlarınızla birlikte görünmeyecek şekilde hariç tutabilirsiniz.

Neden Youtube Reklamları 
YouTube reklamları ile marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Hedef kitlenize satış yapmanın yanı sıra ilgi çekici ve yararlı içerikler üreterek onlarla etkileşime geçebilirsiniz. YouTube reklamlarının esnekliği sayesinde istediğiniz frekansda hedef kitlenizle iletişim kurabilirsiniz. 

Ücretlendirme 
YouTube, reklam ücretlendirmesinde reklam verenlerin yanında. Reklamınızı yayınladıktan sonra son kullanıcı reklamızı ilk 5 saniye zorunlu olarak izler. 5 saniye sonrasında “Reklamı Geç” butonuna basarsa reklam ücretlendirilmez. YouTube, kullanıcının o reklam ile etkileşime geçmediğini varsayarak bir ücret talep etmez. Aynı şekilde kullanıcı, reklamı 30 sn’de kapatırsa da hiçbir ücret talep etmez. Bunlar da YouTube reklam performansını arttıran en önemli nedenlerden bir kaçı. 

Gelişmiş Hedefleme Seçeneği 
YouTube reklamlarının hedefleme teknolojisi ile hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilirsiniz. Demografi, ilgi alanı, yaş ve cinsiyete göre bir hedefleme oluşturabilir mesajınızı son kullanıcıya iletebilirsiniz. Örneğin bu hedefleme kriterleri içerisinde 18-24 yaş arasında seyahati seven kadınları hedefleyebilirsiniz. 

Yeniden Pazarlama 
Google Adwords’te bulunan yeniden pazarlama listelerinizi YouTube reklamlarında kullanabilirsiniz. Önceden sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları YouTube reklamızla hedefleyerek onlara istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Böylece küçük bir bütçe ile akıllı bir hedefleme yaparak YouTube reklam performansınızı da arttırmış olursunuz.

GMAİL REKLAMLARI

Google’ın e-posta hizmeti olan Gmail kullanıcılarının hesap ekranlarında gördükleri en üst ve sağ sütünda yer alan reklam alanlarına Google Adwords üzerinden reklam verilebilmektedir. Eğer hali hazırda Adwords üzerinden reklam veriyor ve Gmail kullanıcılarını da reklamlarınızı ulaştırmak istiyorsanız Gmail’e reklam vererek kampanyanızı genişletebilir, uzun süre e-posta hesaplarını kullanan kişilerin maruz kaldığı bu reklamlaru en doğru şekilde kullanarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Örneğin rakip marka ve websitelerinin isimlerini anahtar kelime olarak ekleyerek, göndermiş oldukları e-posta bültenlerini okuyan kişilere kendi reklamınızı gösterebilme imkanı sağlayabilirsiniz. 

Her ne kadar Google reklamlarına kimin tıkladığı, hele ki bu Gmail reklam alanlarına kimlerin tıklayabileceği soru işaretleri olsa da Google tarafından açıklanan yıllık 25 milyar $’lık gelirin, %1’i yani 250 milyon doları Gmail üzerinden tıklanan reklamlar üzerinden geliyor. Yani Google’a günde yaklaşık 700.000 $ kazandıran bu reklam alanını, içerik hedeflemesinde es geçmek pek mantıklı gözükmüyor.

Gmail Reklamları Hedeflemleri

Lokasyon, Yaş ve Cinsiyet, Dil ve Cihaz, İlgi alanı, Anahtar kelime, Domain, Alışveriş, Meslek

NEDEN FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklamları ile demografik hedeflemeler yaparak tam aradığınız müşterilere çok rahat ulaşabilirsiniz. 

Türkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile Dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip Ülkeler arasında yer alıyor. 

Herkesin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz. Bu sayede Facebook Reklam ile hedef kitlelerinize kolayca ulaşabilirsiniz . 

Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz. Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz. 

Facebook Mobil Reklamları 
Mobil cihazlarda haber kaynağı olarak facebook reklamları verebilirsiniz. Cihaz, operatör ve diğer facebookta geçerli hedeflemeleride kullanabilirsiniz. 

Facebook Sağ Sütun Reklamları 
Facebook Sağ Sütun Reklamları, sağ alanda yer alan bu reklam bölümlerinde çıkmak için bir adet reklam başlığı, reklam gövde metni ve bir adet ürün yada hizmet görselinizin olması yeterlidir. Facebook sponsorlu reklam alanlarında kullanıcı hedeflemesi yapabilmekteyiz bu hedefleme sayesinde reklamlarınızın gösterileceği hedef kitleyi, kullanıcıları belirleyebiliyorsunuz. 

Facebook Remarketing (Yeniden Pazarlama) 
Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş fakat alışverişini tamamlamamış ziyaretçilere Facebook’ta reklamlarınızın gösterilmesini sağlar.Böylece günümüzün en popüler sosyal medya mecrası Facebook’un çekim gücünü sitenize aktarmış olursunuz.Nihayetinde Facebook Retargeting kullanan firmaların dönüşümlerinde %170’lik bir artış gözlemlenmiştir.

NEDEN SEO

SEO yani Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu günümüzün olmazsa olmazlarından. Websiteleri günlük ziyaretçilerinin %98’ini arama motorlarından alıyorlar, kullanıcılarında %90’ı ilk 3 sitede aradığını buluyor ve aşağıdaki sitelere inmiyorlar, bundan dolayı SEO vazgeçilmez. 

SEO çalışmalarını ikiye ayırıyoruz. İç SEO ve Dış SEO! 

İÇ SEO’da sitemizin arama motorlarına uyumuna, kod yapısına ve diğer teknik gereksinimlerini inceliyoruz ve eksiklerini tamamlıyoruz. DIŞ SEO’da ise sitemizin organik yollardan paylaşılmasını ve sitemize ilgili sitelerden bağlantıların artmasını sağlıyoruz. 

Sizlerde arama motorlarından organik sonuçlarından yani reklamsız olarak ziyaretçi almak istiyorsanız siteniz için SEO yapmanız gerekmekte. 

ÖZGÜN İÇERİK 

Yaptığımız tüm SEO çalışmalarında özgünlük garantisi veriyoruz. Tüm çalışmalar sizin sitenize özel yapılmaktadır. 

KALICI İÇERİK 

Projelerinize özel yaptığımız çalışmalar link çalışmalarından olduğundan bunlarda kalıcılık garantisi veriyoruz. Sizlerle paylaşmış olduğumuz raporlarda silinen link olursa bunun içinde link telafi garantisi vermekteyiz.

NEDEN DİJİTAL MEDYA PLANLAMASI

Marka bilinirliği oluşturmak ya da marka değerini korumak için dijital medya planlama olmazsa olmaz. Donanım Medya olarak dijital medya planlamada performans odaklı planlamayı öne çıkarıyoruz. 

Bir çok firmanın yer aldığı bu mecralarda, performans odaklı satın almalar ile hangi mecranın ne kadar verimli olduğunu ölçerek planlamalar yapıyoruz. 

Detaylı raporlamalar ile her zaman daha iyisini hedefliyoruz. 

Medya planlaması hazırlanırken belirdiğimia öncelikli husus kampanyada verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir. Belirlenen bu hedef kitleye kampanya KPI’na bakılarak uygun satın almalar gerçekleştiriyoruz. Kampanya boyunca düzenli aralıklarla yapılan ara raporlarla yayınların efektifliği ölçümleyerek bu doğrultuda yayın optimizasyonları sağlıyoruz. Kampanya sona erdikten sonra detaylı bir final raporuyla yapılan iletişimin başarısı ölçümlüyoruz. Hazırlanacak diğer stratejilerde bu know how dikkate alıyoruz.