DONANIM MEDYA

Büyük oluşumlar, çoğunlukla güçlü karakterlerin hayallerinin peşine düşmesi üzerine doğar. Ve o hayaller ancak uygulanabilir parlak fikirler ile gerçeğe dönüşür. Donanım Medya, işte tam da bu noktada ihtiyaç duyduğunuz ‘hayati partner’ vasfıyla devreye girer ve arzuladığınız çözümün uygulayıcısı olarak hizmet sunar…

Köklü geçmişin getirdiği tecrübe ile yarına güvenle bakmanızı sağlayacak yenilikçi fikirlerin sentezlendiği Donanım Medya, her biri kendi alanında uzman çalışanlarıyla ilk günden itibaren daima yanınızda olacaktır.

İş ortaklarına ‘başarı’ odaklı çözümler üretme felsefesini benimseyen Donanım Medya, kısa sürede marka/markalarınızın pazar payı ya da bilinirliğinin arttırılmasında itici gücünüz haline gelecektir.

Donanım Medya, çağın en etkili iletişim aracı olan medyanın görsel ( TV, outdoor, internet), işitsel (radyo) ve yazılı (gazete, dergi ) unsurlarının yanı sıra sosyal medya (Facebook, Instagram, Twitter vb.) konusunda da son derece verimli bir iş ortağıdır.

Donanım Medya, aynı zamanda yıllardır hazırladığı sektörel ek ve dosyalar ile Sabah gazetesinin partner ajansıdır.

Marka/markalarınızı ifade edecek en iyi reklam ve tanıtım araçlarının tespiti ile ilk adımı atacak Donanım Medya, arzu edilen imajın yaygınlaşması, pazarın oluşturulması ve kalıcılığın sağlanması konusunda da yanınızda olacaktır.

Donanım Medya, yılların getirdiği tecrübe sayesinde medya planlama konusunda da marka/markalarınız için en uygun partnerdir. En verimli mecraları belirleyip, ‘nokta atışlar’ yapmanızı sağlayacaktır.

İş ortağı olarak başlayan ilişkilerin dostluk temelinde sürmesini arzulayan Donanım Medya, tanıtım sorumluluğunu üstlendiği markalar ile uzun yıllar çalışmayı hedeflemektedir. 

Marka/markalarınız adına yarınlar için kararlı adımlar atmaya hazırsanız, Donanım Medya da sizinle birlikte yola çıkmaya hazır…

BİRLİKTE ÇOK DAHA ANLAMLIYIZ…